بررسی کوتاه جزیره ناز

جزایر ناز در نزدیکی سواحل شرقی جزیره قشم قرار گرفته‌است 

جزیره ناز در فاصله ی ۳۲ کیلومتری شهر قشم قرار گرفته است.. مساحت این جزایر در حدود سه هکتار است و دیواره‌های صخره‌ای به ارتفاع ۵ تا ۱۰ متر اطراف آن قرار گرفته‌است. این جزایر فاقد ساحل شنی است. این جزایر کاملاً مسطح بوده و با جزر آب، برای مدت کوتاهی باریکه‌ای از خشکی این جزایر را به جزیره قشم وصل می‌کند. این جزایر جزو ژئوپارک جهانی قشم و یکی از عجایب هفتگانه قشم می باشد.

در این جزیره شما می توانید روی شن های خلیج فارس پیاده روی کنید و بر روی آب راه بروید و هنگام جزر دریا به اندازه یک کیلومتر در دریا پیاده روی کنید و تا بلندی های جزایر ناز را بدون آن که خیس شوید تماشا کنید. . همچنین از سکوی صخره‌ای جزایر می‌توانید منظره متفاوت خلیج فارس، تنگه هرمز، جزیره لارک و ساحل قشم را تماشا کنید. البته برای این کار باید به ساعات جزر آب توجه داشته باشد. علاوه بر پیاده روی در این منطقه ورزش های آبی بی نظیری هم وجود دارد که می توانید سفرتان را بی نظیرتر از همیشه کند.

 آفرود سواری در جزایر ناز

کرایه اسب و شتر

تفریحات هوایی که عبارت از پاراگلایدر، کایت بورد، پاراموتور، چتربازی و بادسواری هستند

 تفریحات آبی هیجان انگیز نظیر جت اسکی، قایق سواری و غواصی در ساحل ناز در نظر گرفته شده است.

بهترین زمان رفتن به جزایر ناز ، کمی قبل از غروب است که بتوانید شاهد این جزیره زیبا و غروب دل انگیز آن و همچنین شاهد زیر آب رفتن نیمی از جزیره ناز و راه شنی بین جزیره ناز و ساحل قشم، به دلیل مد درهنگام غروب باشید.

بعضی از اطلاعات مهم درباره جزیره ناز

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی

مجله آنلاین آسمان پرستاره کیش

آخرین مطالب بروز شده مجله گردشگری آسمان پرستاره کیش