هلیوم پارک

بررسی کوتاه هلیوم پارک

 

هلیوم پارک ها در منطقه خاورمیانه تا کنون در کشورهایی نظیر امارات متحده عربی، عربستان سعودی، کویت و ترکیه بیش از 100 پارک و در مجموع 400 نوع بازی با مبنای پرش برای سنین 3 تا 70 سال احداث شده است.

هلیوم پارک مشهد اولین پارک ترامپولین ایران در 2 طبقه مجزا خانمها وآقایان و بدون هیچ محدودیت سنی با بیش از 20 بازی متنوع، محیط تفریحی جذابی را با نهایت تلاش در ایمنی و کیفیت به وجود آورده است. مجتمع هلیوم پارک در کنار تفریح با برگزاری کلاس های آموزشی ورزش ترامپولین برای کودکان که موجب هماهنگی و کنترل بین اعضا و عضلات بدن ورزشکاران می شود، در زمینه آموزشی هم فعالیت می کند.سرگرمی های این پارک بر دو فضای اصلی جنگل، اقیانوس، صخره نوردی و محیط آموزشی برای بازی ترامپولین طراحی شده است.محوطه پرش آزاد ترامپولین خود به قسمت های مختلفی تقسیم می شود:

محوطه پرش آزاد ترامپولین

دهها ترامپولین به هم پیوسته، با فضاهایی برای جست و خیز، پرش، شیرجه زدن، بالا رفتن و تفریح شما گرده هم آمده است. شما با پرش آزاد بر روی ترامپولین ها بهترین دید را بر هدف خود دارید.

محوطه دوج بال ترامپولین

محوطه  سه بعدی به شما اجازه حرکت بین زمین و دیوار ترامپولین می دهد و می توانید با آزادی عمل بیشتری به ورزش، جست و خیر، شیرجه زدن و جا خالی دادن بپردازید.

محوطه بسکتبال ترامپولین

جذاب ترین ورزش در سالن های ترامپولین در سرتا سر دنیا، بسکتبال ترامپولین است.این بازی تک نفره با ارتفاع متفاوت سبدها برای سنین مختلف و قدرت پرش فوق العاده ترامپولین ها این اجازه را می دهد تا همانند یک بسکتبالیست حرفه ای بازی نمایید.

محوطه والیبال ترامپولین- باسابال

حضور دو تیم بر روی صفحات بادی و ترامپولین، توانایی پرش بالایی برای انداختن توپ محوطه ی دیگری بازی و کسب امتیاز به بازیکنان می دهد.

محوطه فوتبال ترامپولین

استفاده از لباس های حبابی بر روی زمین های ترامپولین در قالب بازی فوتبال، بازی هیجان انگیز فوتبال ترامپولینی را می سازد.

محوطه کیک بال ترامپولین

کیت بال ترامپولین در اصل بازی بسکتبال دو نفره است؛ که شما بدون وارد شدن به زمین طرف مقابل توپ را در حلقه پشت سر حریف بیاندازید. و طرف مقابل با پرش های بلند در تلاش است از داخل شدن توپ به حلقه جلوگیری نماید. فرد برنده بیشترین توپ را در حلقه رقیب انداخته است.

محوطه بلییارد با پا

بازی بیلیارد با پا بازی هیجان انگیزیست که فقط با انجام آن می توانید پی به جذابیت بازی ببرید.

ایربگ ترامپولین

پرش از سطح ترامپولینی بر روی کیسه هوای بزرگ انباشه از گاز هلیوم با سیصد ستون پر شده، تجربه پرشی ایمن از بازی های مجهز مجموعه پارک است که با خیالی آسوده بدون محدودیتی در ارتفاع به آن می پردازید.

محوطه ترامپولین کودکان

قسمتی مجهز برای بازی کودکان طراحی شده است تا با آسودگی خاطر همراه با بزرگترها به تجربه های هیجان انگیر بپردازند.

در قسمت های دیگر پارک مجموعه ای از بازی ها نیز گردآوری شده است که بازی در آن قسمت نیز خالی از لطف نیست.

مسیر نینجا: مسیر طراحی شده با موانع هیجان انگیز در تلاش است چالاکی، قدرت، و تعادل شما را در برابر زمان،  بیازماید. کشف راه های جدید برای عبور از مسیر و فرار از دست نینجا های جنایت کار و یا زامبی ها چالش شما در بازی است.

محوطه های صخره نوری بر در سه گروه صخره نوردی دیواری، صخره نوردی مارپیچ و محوطه نوردی نوجوانان طراحی شده است.

در قسمتی دیگر بازی‌های مهیجی همانند گلادیاتور، طناب تعادل، ژیمناستیک و وایپ اوت برای استفاده علاقمندان طراحی شده است.

محوطه بازی های VR

واقعیت مجازی یا Virtual Reality با اختصارVR خوانده می شود یک فناوری کامپیوتری با تجهیزاتی همچون هدست های VR است که در افکت های محیطی به دنبال ایجاد تصاویر، صداها و دیگر حس های واقعی می باشد. از آن جایی که  حس بینایی و حس شنوایی مهمترین تاثیر را بر ادراک ما از محیط دارند این تصور ایجاد شود که واقعیت مجازی فقط درپی خلق صدا و تصاویر واقعی است اما واقعیت مجازی به دنبال لمس دیگر حس های قابل درک در محیط های واقعیت مجازی می باشد.و در آخر محوطه بازی بچه ها، محیطی مناسب برای بازی و جست و خیز کودکان زیر 9 سال تا آنها هم بتوانند سهم خود را از بازی های پارک دریافت نمایند.

بعضی از اطلاعات مهم درباره هلیوم پارک

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی

هتل های نزدیک


مجله آنلاین آسمان پرستاره کیش

آخرین مطالب بروز شده مجله گردشگری آسمان پرستاره کیش