پارک آبی اوشن

بررسی کوتاه پارک آبی اوشن

پارک آبی اوشن

جزیره زیبای کیش که به نگین خلیج‌فارس شهرت دارد، دارای انواع جاذبه‌های طبیعی و توریستی است که در سال‌های اخیر تعداد این جاذبه‌های گردشگری افزایش پیدا نموده است. یکی از جدیدترین جاذبه‌های گردشگری که کمبود آن در جزیره کیش احساس می‌شد، تم پارک آبی اوشن کیش است که در بهمن‌ماه سال ۱۳۹۵ و هم‌زمان با دهه مبارک فجر در جزیره زیبای کیش افتتاح گردید.
پارک آبی اوشن کیش به‌عنوان یکی از منحصربه‌فردترین پارک‌های آبی روباز ایران و خاورمیانه در این چند سال شناخته‌شده است و اکثر مسافرینی که با تهیه بلیط هواپیما به این جزیره سفر می‌کنند، حتماً از خدمات این پارک آبی استفاده می‌کنند و خاطرات هیجان‌انگیزی را برای خود به وجود می‌آورند.
تم پارک آبی اوشن کیش با بروزترین و مدرن‌ترین تجهیزات بازی روز جهان و با جلوگیری از خروج ارز از کشور و هم‌زمان کسب درآمد ارزی برای کشور تأسیس‌شده است و این مجموعه توسط شرکت کانادایی White Water West که معتبرترین تأمین‌کننده وسایل بازی پارک آبی دنیا است، ساخته‌شده و قسمتی از تجهیزات نیز از کشور بلژیک خریداری گردیده است.
این پارک آبی که بر اساس داستان راز قلعه خورشید ساخته‌شده است، مساحتی بالغ‌بر ۵٫۵ هکتار را دارد و روزانه ظرفیت پذیرش ۳۳۰۰ نفر را دارا است. یکی از نکات بسیار مثبت این مجموعه آبی، حریم هوایی پرواز ممنوع آن است که باعث می‌گردد هیچ ساختمان بلندی در اطراف آن ساخته نشود و همچنین مسیر پروازهای هوایی نیز از بالای این پارک آبی ممنوع است.
داستان پارک آبی اوشن بر اساس ماجرای گروهی از دزدان دریایی است که به جزیره‌ای حمله می‌کنند. دزدان دریایی رهبری بانام کاپیتان سایان را داشته‌اند و برای دست یافتن به قرص خورشید و حکمرانی بر دریا به قلعه خورشید حمله می‌نمایند.پس از تصرف قلعه خورشید توسط دزدان دریایی، سه برادر به نام پولاد، ماهان و باشو که از ساکنان قلعه خورشید هستند تصمیم می‌گیرند با دزدان دریایی مبارزه کنند و قلعه خورشید را دزدان دریایی باز پس بگیرند.

بعضی از اطلاعات مهم درباره پارک آبی اوشن

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی

مجله آنلاین آسمان پرستاره کیش

آخرین مطالب بروز شده مجله گردشگری آسمان پرستاره کیش